Новини та статті
Серія протипаразитарних засобів Defender
Серія протипаразитарних засобів Defender

Детальніше
Серія Pet Training для дисципліни
Серія Pet Training для дисципліни

Детальніше

Дізнавайтеся першими про новини компанії!

В цьому розділі ви завжди можете дізнатися про вигідні акції та спеціальні пропозиції щодо співпраці з вітчизняним брендом зоотоварів, що стрімко завойовує довіру господарів домашніх тварин. Адже один із орієнтирів в діяльності TM «Healthy Pet» - це доступний для кожного комплексний догляд за котами, собаками, декоративними кроликами, шин шилами, папугами та іншими улюбленцями.

Чому варто слідкувати за новинами на сайті?

Компанія відкрита до взаємовигідної співпраці з інтернет-магазинами, оптовими та роздрібними точками продажу зоотоварів, а також безпосередньо з власниками чотирилапих та пернатих улюбленців. Тому її спеціалісти регулярно формують доцільні пропозиції, що допомагають вигідно придбати все необхідне для догляду за домашніми тваринами.

Крім того, вивчаючи потреби сучасних господарів у комфортному піклуванні, керівництво постійно розширює асортимент продукції TM «Healthy Pet». Знаходячись у пошуку збалансованих продуктів харчування та зручних засобів для догляду, спеціалісти постійно діляться своїми цікавими відкриттями з прихильниками бренду. Тому, обираючи товари TM «Healthy Pet», кожен отримує можливість першим дізнаватися про актуальні тенденції індустрії догляду за домашніми тваринами.

Також слід відзначити, що компанія займає активну позицію на сучасному ринку зоотоварів, тому регулярно бере участь у цікавих Всеукраїнських заходах. Слідкуючи за нашими новинами, можна дізнаватися про виставки котів чи собак, благодійні збори  та інші важливі події. Ми публікуємо розгорнуту інформацію та знайомимо з фоторепортажами, щоб кожен, хто дійсно цікавиться життям домашніх тварин завжди залишався в епіцентрі важливих подій.

Обов’язково знайомтеся з новинами компанії, якщо для вас важливо своєчасно отримувати інформацію про:

  • Вигідні акції, програми лояльності та унікальні пропозиції вітчизняного виробника.
  • Розширення асортименту та використання дієвих сучасних засобів для догляду.
  • Благодійні заходи та виставки домашніх тварин.

Також багато корисної та цікавої інформації для господарів забрано в розділі зі статтями. Ознайомлюючись з ними, можна почерпнути багато важливої інформації про піклування за хом’яками, собаками, кроликами, котами та іншими тваринами. Зібрані факти допоможуть краще зрозуміти природні потреби свого вихованця, щоб вчасно забезпечити його всім необхідним для здорового росту та розвитку!

Ви дивились