Новини
Серія Pet Training для дисципліни
Серія Pet Training для дисципліни

Оновлення асортименту - спеціальна серія "Pet Training" для прививання дисципліни.

Спрей «Засіб для привчання до туалету для котів» – це зручний і дієвий гігієнічний засіб, який допоможе забути о проблемах привчання улюбленця до туалету. Засіб викликає рефлекс, який спонукає тварину спорожнятися у потрібному місці, цим самим дозволяє зберегти чистоту у будинку і домашній затишок. Засіб нешкідливий для людей і тварин, не залишає плям та розводів.

Спрей «Засіб для привчання до туалету для собак» – це гігієнічний засіб, який дозволяє в короткі терміни привчити тварину ходити у туалет тільки у відведеному для цього місці. Засіб викликає рефлекс, який спонукає собаку спорожнятися у потрібному місці, цим самим дозволяє зберегти чистоту у будинку і домашній затишок. Засіб нешкідливий для людей і тварин, не залишає плям та розводів.

Спрей «Захист місць, не призначених для туалету для котів і собак». Спрей впливає на поведінку собак і котів, допомагає відучити Ваших улюбленців від звички випорожнюватися в непристосованих для цього місцях, а також від звички мітити територію. До складу спрею входять компоненти, які мають запах, що відштовхує тварину. Безпечний для людей та тварин, підходить для всіх поверхонь, не залишає плям і розводів.

Для того, щоб змінити звичку тварини, справляти потребу в непризначених для цього місцях, разом з цим спреєм рекомендовано використовувати спрей «Засіб для привчання до туалету для собак» або спрей «Засіб для привчання до туалету для котів».

Спрей «Засіб для захисту від дряпання для котів» створений для полегшення процесу виховання улюбленця. Він допоможе захистити предмети побуту (штори, шпалери, меблі, килими) та зберегти порядок у домі. Спрей відлякує тварину від предметів, які вона намагається дряпати. Має неприємний запах та смак, які відштовхують тварину. Безпечний для людей та тварин, підійде для всіх поверхонь, не залишає плям і розводів.

Спрей «Засіб для захисту від погризення для собак» допоможе відучити тварину від звички гризти та псувати небажані для власника предмети: меблі, одяг, взуття, шпалери, дроти та інші предмети побуту. Цей засіб відлякує тварину від предметів, які вона намагається гризти. Спрей має неприємний запах та смак, які відштовхують тварину. Безпечний для людей та тварин, підійде для всіх поверхонь, не залишає плям і розводів.

Щоб відволікти тварину від предметів, що вона пошкоджує, необхідно давати їй спеціальні предмети, які можна гризти.

Інші новини
Ви дивились