Сертифікати

Представлені для ознайомлення сертифікати містять важливу інформацію про склад та особливості різних категорій зоотоварів TM «Healthy Pet». Вони представляють собою офіційне підтвердження безпечності та відмінної якості продукції. Кожен документ має детальну інформацію про контролюючий орган, що проводив дослідження та підкріплюється відповідними підписом, печаткою.

Гарантована якість від виробника

Придбавши будь-який товар із асортименту TM «Healthy Pet» клієнт може розраховувати на 100% гарантію якості та безпечний вплив на організм тварин. Компанія являється сертифікованим виробником, що відповідально ставиться до кожної партії продукції. В цьому розділі можна упевнитися в походженні сировини для її виготовлення. Зокрема представлена детальна інформація щодо:

  • Консервів для домашніх тварин.
  • Засобів для попередження заражень паразитами.
  • Ветеринарних препаратів.
  • Товарів для харчування.

Сертифікати, реєстраційні посвідчення та експертні висновки регулярно оновлюються згідно з вимогами сучасного законодавства. Всі вони видані державними структурами (Ветеринарною та фітосантірною службою України, Комітетом ветеринарної медицини, Харківською фармацевтичною фабрикою та ін.). Керівництво компанії дбає про користь та безпеку продукції та запрошує ознайомитися з друкованою продукцією, в якій зібрано важливу інформацію про асортимент!

Ви дивились