Співпраця

Вигідна співпраця з вітчизняним брендом зоотоварів

TM «Healthy Pet» запрошує до співпраці всіх, кого цікавлять якісні зоотовари за вигідними цінами. В асортименті представлена продукція різних сегментів – економ, середнього та преміального. Тому, придбавши вироби TM «Healthy Pet», можна задовольнити потреби сучасних господарів у догляді за будь-якими породами домашніх тварин.

Завжди вигідно та зручно!

Самостійне виготовлення продуктів харчування дозволяє компанії на 100% гарантувати безпечність та якість кожної партії. Тому багато партнерів організації вже закуповують корм для котів, собак, гризунів та птахів оптом на вигідних умовах. З кожним, хто звертається з пропозиціє щодо співпраці умови обговорюються в індивідуальному порядку. Такий підхід дозволяє робітникам компанії підібрати асортимент для точок продажу та дистриб’юторів з різними напрямками діяльності та ціновою політикою.

В каталозі Compliment можна підібрати зоотовари для будь-яких потреб:

  • Ветеринарні препарати для захисту від паразитів та корегування статевої поведінки.
  • Різні види харчування зі збалансованим складом та корисними інгредієнтами.
  • Аксесуари для комфортних прогулянок з улюбленцем.
  • Зручні місця для відпочинку та вироби для організації простору (наприклад, дряпки для котів чи гігієнічні наповнювачі для туалетів).
  • Повноцінні та безпечні комплекси вітамінів, що допоможуть покращити стан здоров’я та зовнішній вигляд тварин.

Окрім широкого та якісного асортименту, до переваг співпраці з TM «Healthy Pet» слід віднести оперативну обробку замовлень будь-яких обсягів та зручну доставку по всій країні. Менеджери компанії завжди на зв’язку в робочий час. Вони готові відповісти на будь-які запитання, щоб допомогти обрати продукт, що дійсно відповідає потребам клієнта. Зателефонуйте чи надішліть листа на електронну пошту, щоб отримати всю необхідну інформацію для вигідної співпраці вже сьогодні!

Ви дивились